Наша спеціалізація:

СКОЛІОЗ

Сколіоз – бокове викривлення хребта. Прогресуючий сколіоз згодом відбивається на всіх відділах хребта і порушує функції внутрішніх органів. Правильно підібраний комплекс вправ здатний усунути больові відчуття і сформувати правильну поставу. Всі вправи проводяться під пильною увагою досвідчених фахівців і за допомогою спеціальних декомпрессионних тренажерів.

ОСТЕОХОНДРОЗ

Захворювання, яке призводить до комплексу дистрофічних порушень в суглобових хрящах. Найчастіше вражаються міжхребетні диски. Наш центр здійснює індивідуальний підхід до проблеми кожного пацієнта, що дозволяє підібрати максимально результативну схему лікування кінезітерапією, яка за допомогою спеціальних фізичних вправ і тренування м’язів поліпшить функціональний стан суглобів і решті кістково-м’язової системи. Таким чином, ефективне лікування різних порушень роботи суглобів може проходити без застосування медикаментозних методів, що дозволить уникнути зайвої інтоксикації організму

АРТРОЗ СУГЛОБIВ

Одне з найпоширеніших захворювань як серед чоловіків, так і серед жінок. При артрозі руйнуються хрящові тканини суглобів, що призводить до хворобливих відчуттів, хрускоту і деформацій при фізичних навантаженнях. Грамотна програма кинезитерапии допоможе зняти больовий синдром, повернути еластичність хрящів і нейтралізувати запальний процес. Також, як і остеохондроз, піддається ефективному лікуванню фізичними вправами за допомогою спеціального обладнання і правильної техніки виконання. Не поспішайте вдаватися до допомоги ліків і оперативного втручання.

ГРИЖА І ПРОТРУЗIЯ МIЖХРЕБЦЕВОГО ДИСКА

Цей зсув центральної частини міжхребцевого диска з розривом фіброзного кільця, тобто сукупності кільцеподібно розташованих колагенових волокон. Спеціальні схеми вправ і технік, в основі яких лежать методики кінезітерапії, з одночасним використанням найсучаснішого обладнання, надають декомпрессионниє і антигравітаційні дії, які при правильному застосуванні здатні привести до вирішення проблеми грижі в будь-якому відділі хребта.

РЕАБІЛІТАЦІЯ ПІСЛЯ ТРАВМ, ПЕРЕЛОМІВ І ОПЕРАЦІЙ

Унікальні методики лікування, які пропонує наш центр «Опора», спрямовані на зміцнення різних груп м’язів, посилення тонусу, позбавлення людини від больових відчуттів, відновлення функціональних здібностей суглобів і кінцівок. Багатофункціональні тренажери за підтримки фахівця успішно справляються з цими завданнями і виключають повторне травмування і мінімізують появу рецидивів.

РОБОТА З МАЙБУТНIМИ МАМАМИ І ДІТЬМИ

Рухова активність вагітної жінки є запорукою здорового плоду і хорошим методів боротьби зі стресом. Правильні фізичні навантаження середньої інтенсивності і грамотно організовані заняття формують сприятливі умови для здорової роботи вагітного організму і гарного самопочуття вашої дитини.