Лікування артрозу суглобів кінезіотерапія в Києві і Броварах

Артроз з усіх існуючих захворювань суглобів є найпоширенішим. Поразка може торкнутися практично будь-які зчленування: кисті рук, тазостегновий, плечовий, колінний суглоби і хребет. Патологію діагностують і у чоловіків, і у жінок, переважно старшого віку.

Говорячи про артрозі, мають на увазі хронічний процес дегенеративно-дистрофічних змін, що розвиваються в суглобовому хрящі. Якщо не вжити відповідних заходів, то патологія неминуче призведе до деформування кісткової тканини і втрати рухливості. Патологія супроводжується різкими болями і хрускотом при русі, скутістю, а згодом настає повна нерухомість суглоба.

Чи лікується артроз?

У ряді джерел сказано, що артроз не виліковний. Це кілька невірна думка, воно засноване на результатах застарілих тактик. Сучасний підхід до терапії заснований на зупинці патологічного процесу шляхом підвищення фізичної активності, внесення індивідуально підібраних коригувань в образ життя і, при необхідності, проходження медикаментозного лікування, що дозволяє зняти біль і дискомфорт. Сьогодні є відмінні результати терапії артрозу першої і другої стадії без оперативного втручання, тому рекомендуємо вам почати з інноваційних методів лікування, таких як кінезіотерапія.

Де пройти лікування артрозу в Києві?

Курс ефективного лікування артрозу суглобів кінезіотерапія сьогодні ви зможете пройти у нас, в оздоровчому центрі «Опора». Ми знаходимося в місті Бровари, точну адресу і телефон для зв’язку є в розділі «Контакти», до нас дуже легко дістатися зі столиці.

Наші фахівці підберуть індивідуальну програму, враховуючи нюанси і особливості протікання хвороби у вашому випадку. Наш метод, на відміну від операції, на 100% безпечний, ефективний, замість побічних явищ робить корисний вплив на організм в цілому.

Сучасне оснащення центру, комфортні умови для пацієнтів, кваліфікований і уважний персонал – все це сприяє позитивності лікування. Ми гарантуємо високу якість послуг.

Кінезіотерапія: суть методу і користь послуги

Щоб ви могли уявити, що вас чекає, потрібно зрозуміти суть сучасної методики. Кінезіотерапія називають одну з різновидів лікувальної фізкультури, спрямовану на відновлення рухової активності. Простіше кажучи – лікування рухом. У курс входять спеціальні вправи і впливу на суглоби, підібрані індивідуально, залежно від локалізації уражень. Вплив може бути:

  • активними. У цьому випадку пацієнт самостійно (але під контролем фахівця) виконує призначені вправи, з рекомендованою інтенсивністю навантажень і тривалістю;
  • пасивними. У цьому випадку проводяться сеанси масажів, може бути призначена апаратна терапія.
  • Що саме буде ефективним у вашому випадку, вирішить лікар після огляду, оцінки стану організму і ступеня занедбаності патологічного процесу.
  • Кінезіотерапія допомагає:
  • поліпшити рухливість суглоба;
  • зупинити запальні і дегенеративні процеси в суглобових тканинах;
  • посилити мікроциркуляцію крові і загальний кровообіг, а також активізувати обмінні процеси;
  • домогтися поліпшення еластичності м’язів і сухожиль, що корисно для створення оптимального м’язового корсету;
  • запуститися відновним процесам у всіх тканинах;
  • позбутися від набряклості і викликаного дискомфорту.

Пацієнту варто розуміти, що курс кінезіотерапії надасть не тільки лікувальну дію на суглоби і покращує роботу опорно-рухового апарату. Спеціальна гімнастика коригує порушення функціональності в усіх органах. У процесі ви також навчитеся мистецтву правильного дихання, що допомагає позбавлятися від болю і сконцентрувати внутрішні сили організму на його відновлення.

Запис на консультацію і лікування в центрі «Опора»

Пройти курс лікування артрозу кінезіотерапія ми пропонуємо вам в центрі «Опора». У нас створені всі умови для того щоб допомогти пацієнтам зупинити хворобу і не втратити рухову активність. Наші досвідчені фахівці підберуть програму індивідуально, так, щоб вона гарантувала отримання бажаного ефекту. Методика довела, що все необхідне для одужання є в організмі, потрібно лише почати роботу над ним.

Артроз – це прогресуюча патологія, не варто давати їй зайвий час на ураження тканин, дійте вже зараз! Для початку запишіться на консультацію до нашого фахівця. Зробити це можна в телефонному режимі, набравши наш номер телефону або замовивши на сайті зворотний дзвінок (зробіть клік на «Передзвоніть мені» і залиште свій номер, ми найближчим часом вийдемо на зв’язок).

Ми можемо вам допомогти і зробимо це, але краще не гайте часу!