Лікування артрозу суглобів кінезітерапією

На тлі дегенеративно-дистрофічних змін опорно-рухового апарату відзначається зростання захворювань кістково-м’язової системи. У 22% випадків ортопеди діагностують артроз. Пацієнти скаржаться на ломоту в тілі, напруженість в м’язах і судоми, відчувають біль від фізичних навантажень або після стану спокою, чують хрускіт при згинанні і розгинанні кінцівок. Зношування і подальше руйнування суглобного хряща обмежує руху і стає причиною інвалідності у людей працездатного віку від 40 до 60 років. Лікування артрозу суглобів кінезітерапією в оздоровчому центрі Києва Опора дає можливість зупинити хворобу, зберегти активність і поліпшити якість життя. Щоб прискорити одужання пацієнта, ми використовуємо сучасні методи фізичної реабілітації під керівництвом досвідчених фахівців.

Кінезітерапія суглобів при артрозі в центрі Опора

Виявити первинні порушення структури і функції суглобового хряща вдається тільки в 30% випадків. На початковій стадії виражені морфологічні ознаки відсутні. Змінюється тільки склад синовіальної рідини, яка запобігає тертя суглобових поверхонь і служить так званим амортизатором. Другий етап розвитку артрозу характеризується розростанням кісткової тканини, ослабленням м’язових рефлексів. Третя стадія супроводжується деформацією м’язово-сухожильного комплексу, тугоподвижностью і контрактурами. В кінцевому підсумку відбувається звуження суглобового простору і руйнування хряща. З огляду на ступеня тяжкості артрозу, оздоровчий центр Опора пропонує наступні види лікування суглобів кінезітерапією.

Активна гімнастика. Призначається в період ремісії. Вправи для лікувального комплексу і тренажери підбирає фізичний терапевт. Пацієнт виконує силові навантаження в присутності інструктора, продовжує заняття в домашніх умовах з урахуванням отриманих рекомендацій.

Пасивна кінезітерапія. У занедбаній формі артрозу необхідно мінімізувати тиск на суглоб, дотримуватися режиму помірної фізичної активності. Як ортопедичної корекції центр кінезітерапії Опора міста Бровари рекомендує професійний медичний масаж, мануальну терапію, кінезіотейпірованіе.

Користь кінезіотерапії при артрозі суглобів

Серйозні деформації в області колінних, тазостегнових, гомілковостопних, плечелопаточих, скронево-нижньощелепного і суглобів шийного і поперекового відділів хребта потребують кваліфікованої медичної допомоги. Незалежно від локалізації патології, лікування артрозу суглобів кінезітерапією в оздоровчому центрі Києва Опора допомагає:

 • ліквідує біль;
 • розслабляє напружені м’язи;
 • збільшує рухливість в ураженому суглобі;
 • розвиває компенсаторні навички за рахунок здорових відділів опорно-рухового апарату;
 • стимулює регенераційні процеси;
 • нормалізує місцеве лімфатичне і кровообіг.

Регулярні заняття кінезітерапією в центрі Опора міста Бровари ефективні не тільки для лікування артрозу суглобів, а й для профілактики його ускладнень.

Центр кінезітерапії Опора: лікування артрозу суглобів

Провокуючими факторами кістково-м’язових захворювань можуть бути зайві кілограми, важкі умови праці, метаболічні і гормональні порушення, травми і дефіцит мінеральних речовин. Основну групу ризику становлять особи похилого віку, жінки і чоловіки до 45 років. Щоб попередити або почати лікування артрозу суглобів кінезітерапією, звертайтеся в центр Опора міста Бровари:

 • зручне розташування недалеко від Києва;
 • знижки пенсіонерам та інвалідам;
 • низькі ціни для багатодітних сімей, школярів і студентів;
 • ефективні методи лікування артрозу суглобів і фізичної реабілітації;
 • сучасний зал і тренажери для занять кінезітерапією;
 • кваліфіковані мануальні терапевти і професійні масажисти;
 • досвідчені інструктори з лікувальної фізичної культури.

Центр кінезітерапії і реабілітації Опора щодня проводить лікування суглобів, м’язів і хребта в місті Бровари. Записавшись на курс з 12 занять, Ви можете заощадити фінансові витрати і швидко відновити здоров’я.