Лікування грижі і протрузії. кінезіотерапія Київ і Бровари

Протрузія і грижа міжхребцевого диска – досить поширені проблеми, що зустрічаються переважно у людей працездатного віку. Починається все зі зміни структури фіброзного кільця. Далі слід випинання міжхребцевого диска, що і називають протрузією. Коли фіброзне кільце розривається, і частина вмісту виходить назовні, лікарі говорять про грижі. Ситуація серйозна, тому що є ризик защемлення нервових корінців, що приводить до порушення рухової активності нижніх кінцівок, досить сильних больових відчуттів, порушення процесів сечовипускання і дефекації. Саме тому, якщо діагностована протрузія, грижа міжхребцевого диска, необхідно якомога швидше вжити ефективних заходів для стабілізації стану здоров’я і виключення можливих ризиків.

Звичайно, в деяких ситуаціях освіту між хребцями не несе загрози, не призводить до затискання нервів або воно настільки незначно, що не доставляє людині помітного дискомфорту. Тут необхідно проходити профілактичні заходи для запобігання погіршення ситуації.

В обох випадках ми рекомендуємо звернути увагу на одну з різновидів лікувальної фізкультури – кінезіотерапія. Тут є спеціальні вправи, які допоможуть досягти полегшення, знизити ризик розвитку ускладнень. Пройшовши повноцінний курс, що включає професійно підібрані складові, вдасться відзначити явні поліпшення.

Користь кінезіотерапії при протрузії і грижі

Є спеціальні схеми вправ, які надають антигравітаційний і Декомпресійний дію, допомагають ефективно побороти проблему. Суть і цілі проходження курсу ЛФК полягають в наступному:

  • максимально знизити навантаження, що припадає на хребет;
  • забезпечити рівномірний розподіл навантаження по хребетного стовпа;
  • зміцнити м’язовий корсет, щоб забезпечити кращу підтримку хребта;
  • активувати кровообіг, щоб поліпшити харчування тканин;
  • усунути больові відчуття, якщо вони мають місце.

Дуже важливо правильно підібрати вправи, щоб домогтися поліпшень і не зіткнутися з побічними явищами. Саме тому ні в якому разі не слід намагатися виконувати гімнастику самостійно, сподіваючись, що знайдений комплекс вам допоможе. Довірте рішення цього завдання фахівцям, які працюють в нашому центрі, застосовують ефективні і перевірені часом методики. Тренування проводяться на новому сучасному обладнанні з застосуванням спеціального інвентарю. Це також сприяє підвищенню їх результативності.

Щоб кінезіотерапія дала кращий результат при протрузії і грижі хребта, її необхідно поєднувати з додатковими терапевтичними методиками. Наприклад, дуже добре себе показує в цій ситуації глибокий масаж і мануальна терапія. Головне, довірити своє здоров’я досвідченого фахівця.

Чому терапію варто проходити в центрі «Опора»

Ми запрошуємо на терапевтичні курси всіх, хто страждає від протрузії і грижі міжхребцевого диска. Звернувшись в наш оздоровчий центр, ви отримаєте наступні переваги:

  • уважне ставлення. Ми дбаємо про комфорт пацієнтів, ставимося до них з турботою і увагою. Кожному гарантуємо індивідуальний підхід при виборі програми кінезіотерапії;
  • професійні послуги. У нашому центрі працюють фахівці, які чудово знають свою справу. Вони максимально точно підберуть курс для досягнення кращого результату, відповідально проконтролюють правильність виконання вправ, дадуть рекомендації щодо гімнастики в домашніх умовах, якщо вона буде потрібно;
  • обладнані зали. Тут є все необхідне обладнання, сучасні функціональні тренажери, додатковий інвентар. Якісне технічне оснащення дозволяє зробити заняття ще більш комфортними і ефективними;
  • доступні ціни. Ми розуміємо, наскільки цінним є здоров’я, тому встановлюємо на кінезіотерапія і додаткові послуги лояльну вартість. Також ми часто робимо пацієнтам вигідні знижки, що дозволяють непогано заощадити без шкоди якості результату.

Заняття в центрі проводяться тільки після консультації з головним спеціалістом. Не забудьте взяти з собою довідки про стан здоров’я, виписки, результати діагностики – всі документи, які допоможуть нам оцінити стан вашого здоров’я і підібрати максимально ефективний комплекс для його відновлення.

Будь-які питання ви можете задати нам по телефону або при особистому відвідуванні центру, якщо це зручно. Співробітники нададуть розгорнуті відповіді, забезпечивши повне розуміння особливостей проходження кінезіотерапії та додаткових послуг.