Лікування кіфозу в Києві і Броварах за допомогою кінезіотерапії

Кіфоз є різновидом викривлень хребта, що характеризується вигином хребетного стовпа за формою літери «С». Таким чином, на спині людини з’являється горб, який псує поставу і зовнішність, а разом з тим заважає нормальній роботі всього організму і провокує виникнення різних больових відчуттів. Причинами патології можуть бути вроджені дефекти або спадкові патології, у людей старше 40 років до кіфозу призводять дегенеративні процеси в міжхребцевих дисках, а у підлітків – слабкість м’язового корсету і порушення постави.

Що б не привело спочатку до патології, поява її ознак вимагає термінового лікування. Програма терапії і тривалість залежать від першопричини і глибини занедбаності захворювання, що виявляється ступенем деформації хребетного стовпа. Кіфоз потребує лікування, інакше прогресування хвороби погіршить ситуацію, і сьогодні для цього не потрібно лягати на операційний стіл, кінезіотерапія – це просте і безпечне рішення проблеми.

Де пройти лікування кіфозу кінезіотерапія

Ефективне лікування кіфозу проводять фахівці оздоровчого центру кінезіотерапії «Опора», і ми запрошуємо вас до нас. Ми займаємося лікуванням пацієнтів різного віку, у нас відмінна перевірена практика і безліч програм для дітей, підлітків і дорослих людей.

Кожен, кому належить пройти лікування кіфозу, прекрасно розуміє всі складнощі і ризики, адже справа стосується хребта – основи роботи і життєдіяльності організму. Саме тому рішення такої проблеми варто довіряти тільки професіоналам в перевірених реабілітаційно-оздоровчих центрах.

Звернутися за нашими послугами варто з кількох причин, в ОЦК «Опора» пацієнтам гарантується:

 • професійне і якісне обслуговування;
 • комплексний підхід до лікування захворювання (підвищення результативності в багатьох випадках забезпечується комбінуванням методів: кінезіотерапія, мануальні і остеопатіческій техніки масажу, фізіотерапія);
 • індивідуальний підхід у підборі програми з дозованим навантаженням і тривалістю виконання вправ, а також підвищена увага персоналу, заняття під ретельним контролем досвідчених інструкторів;
 • адекватні ціни при високій якості надання послуг;
 • лікування в відмінно оснащеному сучасному центрі, в якому створені комфортні умови і оточує сприятлива атмосфера.

Оздоровчий центр кінезіотерапії «Опора» знаходиться в м Бровари, і до нас легко дістатися зі столиці.

Як проводиться лікування кіфозу у центрi Опора

Всі заходи, які призначаються пацієнтам в нашому центрі, спрямовані на усунення порушень та негативної симптоматики (болів, дискомфорту, естетичних проблем). Програма складається строго індивідуально за результатами первинного огляду і діагностики, а в подальшому, в залежності від динаміки одужання, може доповнюватися і коректуватися. Стан кожного пацієнта знаходиться під контролем фахівця.

Ключова методика терапії в центрі «Опора» – це кінезіотерапія. Це унікальний метод, суть якого – лікування рухом. Він є різновидом лікувальної фізкультури. Правильно підібраний комплекс дозволяє досягти наступних результатів:

 • виправити викривлену поставу;
 • відновити анатомічну правильність хребетного стовпа;
 • зміцнити м’язовий корсет;
 • поліпшити кровообіг;
 • налагодити обмін речовин і харчування на клітинному рівні, що в свою чергу, попереджає втрату еластичності хрящової тканини і стирання хрящів;
 • усунути болі і значно поліпшити загальне самопочуття пацієнта, нормалізувати сон і фізичну активність.
 • Усунення порушень в поставі сприятливо відбивається на зовнішності, здоров’я і настрій людини.

В процесі лікування кіфозу в центрі «Опора» пацієнт виконує всі вправи індивідуального комплексу на сучасних декомпрессионних тренажерах під строгим контролем інструктора. У ряді випадків призначаються «пасивні сеанси» кінезіотерапії, які полягають у проведенні масажів, застосуванні апаратів. Після завершення основного курсу, пацієнту складається програма профілактичних занять, які він зможе виконувати самостійно в домашніх умовах, з періодичним контролем динаміки одужання з боку нашого фахівця. Таким чином, буде закріплений результат і попереджено появу рецидивів кифоза.

Як записатися на прийом?

Записатися на первинний прийом і консультацію фахівця ви можете в телефонному режимі, зателефонувавши нам самостійно за вказаною в розділі «Контакти» номеру або замовивши передзвін.

Якщо хочете, то можете під’їхати до нас особисто, подивитися умови і отримати розгорнуту консультацію з актуальних питань, що стосуються подальшого лікування, а потім записатися на лікування.