Лікування сколіозу в Києві, Броварах методом кінезіотерапії

Сколіоз став сьогодні досить поширеною проблемою, що стосується і дорослих, і дітей. У кожної людини викривлення хребта виникає з різних причин: неправильна постава, малорухомий спосіб життя, травми, порушення обміну речовин, знижений тонус м’язів і т.д. Але в будь-якому випадку ситуацію не можна залишати так, як є. Дуже важливо виявити сколіоз на ранніх стадіях розвитку, коли ступінь деформації ще невелика і виправити стан речей не складає труднощів. Якщо запустити захворювання, воно стане причиною появи інших проблем зі здоров’ям – провокує порушення роботи внутрішніх органів, зокрема, легенів, серця.

Де пройти лікування сколіозу: центр кінезіотерапії Опора

Пройти ефективне лікування сколіозу вас запрошує оздоровчий центр кінезіотерапії «Опора». Ми застосовуємо програми, неодноразово довели високу ефективність, тому гарантуємо досягнення позитивного результату. З пацієнтами працюють кваліфіковані фахівці, які відмінно знають всі тонкощі і принципи терапії.

Щоб розуміти, як проходить терапевтичний процес, і чим він буде корисний, розглянемо тему детальніше. Кінезіотерапія – це лікування рухом, один з видів лікувальної фізкультури. Вона передбачає два типи сеансів:

 • активні – коли людина самостійно виконує рекомендовані фахівцем фізичні вправи;
 • пасивні – масаж, застосування спеціальних апаратів, витягування.

Як будуть проводитися заняття, ми вирішуємо окремо для кожного пацієнта, враховуючи різновид і ступінь сколиотического викривлення хребта. У будь-якому випадку переслідувана мета – максимально можливий результат.

Користь кінезіотерапії, протипоказання

Варто відзначити, що кінезіотерапія застосовується не тільки при викривленні хребта. Вона входить до складу терапевтичних курсів при остеохондрозі, коксартрозе, грижі міжхребцевих дисків і безлічі інших захворювань. Це обумовлено сприятливим впливом комплексів ЛФК на весь організм. Якщо заняття проводить досвідчений інструктор і пацієнт сумлінно виконує поставлені завдання, після призначеного кількості відвідувань вдається домогтися наступних результатів:

 • вирівнювання постави;
 • відновлення правильного анатомічного положення хребта;
 • зміцнення м’язового корсету;
 • поліпшення кровообігу і лімфотоку;
 • відновлення нормального обміну речовин;
 • збільшення амплітуди руху в суглобах.

Крім того, кінезіотерапія допомагає навчитися концентруватися, правильно дихати. Вона позбавляє від больових відчуттів, відновлює внутрішні сили організму. Це ціла наука, але при правильній організації занять вдається добитися відмінних результатів.

Для даного виду ЛФК є ряд протипоказань: злоякісні утворення, переломи трубчастих кісток, будь-які крововиливи, передінсультний і передінфарктний стан. При наявності таких факторів займатися не можна. Реабілітація після операції на хребті, травми зв’язок і сухожиль, проблеми з серцево-судинною та дихальною системою – відносні протипоказання. Тут ситуація розглядається індивідуально.

Лікування сколіозу в центрі «Опора»

Ми готові надати допомогу кожному, хто страждає від сколіозу, приймаємо на лікування дітей, студентів, дорослих і літніх людей. У центрі є ефективні програми, орієнтовані на різні види і ступені захворювання. І перший крок на шляху до відновлення здорової постави – індивідуальна консультація з фахівцем. Після огляду він зробить висновок про занедбаності деформації, підбере оптимальний курс для конкретної ситуації.

Що ми пропонуємо нашим відвідувачам:

 • разові заняття для оцінки актуальності продовження терапії;
 • курси активної кінезіотерапії;
 • локальний і загальний масаж для поліпшення ефекту лікувальної фізкультури;
 • мануальна терапія – за показаннями або при бажанні самого пацієнта.

Незалежно від того, яку оздоровчу програму ви виберете, ми гарантуємо високий рівень сервісу, уважне ставлення з боку персоналу і професійний підхід до усунення проблеми. Проходячи курс, ви будете помічати поліпшення після кожного відвідування залу.

У нашому центрі працюють молоді інструктори з повною базою професійних знань, вони застосовують прогресивні методики і програми, десятками років доводять свою ефективність.

ЛФК проводиться на високоефективних сучасних тренажерах, що помітно підвищує її результативність. Наші зали мають повноцінне оснащення, завдяки чому вдається реалізувати всі оздоровчі методики. Ми знаємо, як важливо відновити і зберегти здоров’я спини, робимо все для того щоб цього домогтися.

Хочете дізнатися більше? Телефонуйте нам або приїжджайте в центр особисто. Досвідчені фахівці нададуть розгорнуту консультацію з актуальних питань.