Реабілітація після травм, переломів, операцій в Києві і Броварах в центрі «Опора»

Травми, переломи, операції передбачають досить тривалий реабілітаційний період. І від правильності його організації безпосередньо залежить швидкість відновлення тканин, ймовірність появи різного роду ускладнень. Важливо розуміти, що застосування лікарських і вітамінних препаратів не дасть бажаного результату, якщо не включити в програму реабілітації індивідуально підібрані вправи з комплексу ЛФК. Саме вони допомагають мобілізувати внутрішні сили організму, відновити його стан до тих характеристик, які мали місце до моменту хвороби або травми. 

Цілі реабілітації після травм, переломів і операцій

Реабілітаційна програма може застосовуватися з різними цілями, залежно від стану здоров’я пацієнта і особливостей його проблеми. Тому ми узагальнимо і виділимо всі результати, яких вдається досягти при проходженні повноцінного курсу в нашому центрі:

 • зміцнення різних груп м’язів, підвищення їхньої витривалості і силових показників;
 • усунення больових відчуттів, якщо вони залишилися після травми або хірургічного втручання;
 • повне відновлення функціональних можливостей суглобів, верхніх і нижніх кінцівок;
 • стимуляція кровообігу, лімфотоку, обміну речовин;
 • поліпшення роботи внутрішніх органів за рахунок виконання вправ, спрямованих на активацію кровотоку в окремо взятій зоні;
 • поліпшення загального стану організму, зміцнення імунітету.

Варто зазначити, що ми переважно проводимо комплексні заняття, що включають вправи, що виконуються пацієнтами самостійно, завдання, які вирішуються за допомогою спеціальних тренажерів і відповідного інвентарю. Але в будь-якому випадку кожній людині, яка звернулася за допомогою, ми забезпечуємо індивідуальний підхід, обов’язково враховуємо стан його здоров’я і наявність протипоказань. Це дозволяє проводити ефективну терапію при повному виключенні побічних явищ.

Перелік послуг, які ви можете замовити в центрі «Опора»

Звичайно, користь лікувальної фізкультури ні в якому разі не слід применшувати. Здавалося б, на перший погляд прості вправи, при правильному і систематичному виконанні дають відмінний результат, особливо, якщо виконуються на спеціальних сучасних тренажерах і з застосуванням необхідного інвентарю. У нас ви можете пройти одне або кілька занять для проби, а також записатися на повноцінний курс. Але щоб терапія проходила швидше і результативніше, наш центр пропонує додаткові послуги:

 • локальний масаж одного сегмента тіла. Застосовується переважно при травмах або після операцій на кінцівках, коли необхідно підвищити м’язовий тонус для відновлення повноцінної рухливості;
 • масаж спини. Приносить користь при викривленнях хребта, проблеми з хребцями і міжхребцевими дисками, на етапі відновлення після перенесених травм хребта. Але варто зазначити, що ця процедура при регулярному виконанні дозволяє стабілізувати роботу нервової системи, зміцнити імунітет, зняти втому, поліпшити загальний стан організму;
 • загальний масаж. Зазвичай проводиться для підвищення тонусу, активації роботи імунної та інших систем. Він відмінно розслаблює, знімає відчуття напруги і втоми;
 • мануальна терапія. Показала себе як ефективний метод лікування захворювань опорно-рухового апарату, а також хвороб внутрішніх органів. Проводиться по спеціальній техніці, передбачає вплив на тіло пацієнта руками фахівця, але принципово відрізняється від масажу.

На первинній консультації наш головний фахівець обов’язково оцінить стан здоров’я пацієнта, серйозність наявної проблеми, шанси на її успішне усунення, на основі чого і підбере оптимальну програму терапії. Далі залишиться вирішити, як діяти – проходити повноцінну реабілітацію або вибрати окремі її компоненти. Безумовно, по можливості, слід виконати всі рекомендації, тому як комплексний підхід до вирішення проблеми завжди ефективніше, ніж монотерапія.

Переваги реабілітації в центрі «Опора»

Ми зробили все для того щоб наші пацієнти отримували якісні професійні послуги, швидко і надовго позбулися проблем зі здоров’ям. І звернувшись до нас за допомогою, ви відзначите такі переваги рішення:

 • уважне ставлення персоналу;
 • висока кваліфікація фахівців;
 • індивідуальний підхід до пацієнтів;
 • сучасне обладнання та інвентар;
 • прийнятні ціни;
 • вигідні знижки.

Проходячи реабілітацію в нашому центрі, ви швидко позбудетеся від проблеми, повернетеся до здорового життя, зведете ризик рецидиву до можливого мінімуму.